Fscores.az
Gundelik futbol yenilikleri. Bizi izleyin!
Bu Gün | Canlı | Dünen | Sabah
International - Copa Libertadores Playoff
02:15, FT, Arsenal S. 0:0 Union Espanola
France - Ligue 1
20:30, , Nantes -:- Marseille
Germany - 1. Bundesliga
20:30, , Hannover 96 -:- VfB Stuttgart
Italy - Serie A
20:45, , Roma -:- AC Milan
Russia - Premier League
17:00, , Krylya Sovetov Samara -:- Amkar
Spain - LIGA BBVA
21:00, , Elche -:- Levante
Belgium - Jupiler League Playoff Championship Group
20:30, , Zulte-Waregem -:- Genk
Bulgaria - A Grupa
17:00, , Slavia Sofia -:- Beroe
Croatia - 1. Division
18:00, , NK Istra 1961 -:- Osijek
Czech Republic - Gambrinus League
20:15, , Viktoria Plzen -:- Teplice
Denmark - Superligaen
18:30, , Randers FC -:- SoenderjyskE
England - Championship
20:45, , Brighton & Hove Albion -:- Yeovil Town
Germany - 2. Bundesliga
18:30, , Greuther Furth -:- 1860 Munchen
18:30, , Ingolstadt -:- FC Cologne
18:30, , Bochum -:- Bielefeld
Hungary - OTP BANK Liga
19:00, , Ferencvaros -:- Kaposvari
Ireland - Airtricity League
20:45, , Bray Wanderers -:- Dundalk
20:45, , Cork City -:- Bohemian FC
20:45, , Derry City -:- UCD
20:45, , Drogheda United -:- Shamrock Rovers
20:45, , Limerick -:- Sligo Rovers
20:45, , St. Patrick's Athletic -:- Athlone Town
Italy - Serie B
15:00, , Pescara -:- Novara
18:00, , Modena -:- Ternana
Netherlands - Jupiler League
20:00, , Achilles 29 -:- FC Eindhoven
20:00, , Almere City FC -:- Willem II
20:00, , De Graafschap -:- Jong Ajax
20:00, , FC Dordrecht -:- Sparta Rotterdam
20:00, , FC Emmen -:- Fort.Sittard
20:00, , Excelsior -:- FC Oss
20:00, , Helmond Sport -:- FC Den Bosch
20:00, , MVV Maastricht -:- Jong PSV
20:00, , Telstar -:- Jong FC Twente
20:00, , VVV-Venlo -:- FC Volendam
Poland - Ekstraklasa Final Round
20:30, , Lech Poznan -:- Wisla Krakow
Poland - Ekstraklasa Relegation
18:00, , Cracovia Krakow -:- Podbeskidzie Bielsko-Biala
Romania - Liga I
18:00, , Ceahlaul Piatra-Neamt -:- Gaz Metan Medias
Scotland - Premiership
20:45, , Partick Thistle -:- St. Mirren
Sweden - Allsvenskan
19:00, , Oerebro -:- Aatvidaberg
19:00, , IFK Gothenburg -:- Falkenbergs FF
Turkey - Spor Toto Sueper Lig
19:00, , Genclerbirligi -:- Bursaspor
USA - USL Pro League
04:30, 65', Orange County Blues FC 2:1 Harrisburg City Islanders
England - League 1
21:00, , Port Vale -:- Sheffield United
Estonia - Premium liiga
18:00, , FC Infonet -:- Talinna Kalev
France - Ligue 2
20:00, , Tours -:- Troyes
20:00, , Lens -:- Nancy
20:00, , Laval -:- Niort
20:00, , Istres -:- Chateauroux
20:00, , Dijon -:- Nimes
20:00, , Creteil -:- Le Havre
20:00, , CA Bastia -:- Arles-Avignon
20:00, , Brest -:- Clermont Foot
Ireland - FAI Cup
20:30, , Belgrove -:- Drumcondra
20:45, , Malahide -:- Tolka Rovers
20:45, , Leixlip United -:- St Patrick\'s CY
Russia - National Football League
14:00, , Angusht Nazran -:- Shinnik Yaroslavl
14:00, FAAW, Alania Vladikavkaz 0:3 SKA-Energiya
14:00, Cancelled, Metallurg-Kuzbass N. -:- FC Yenisey Krasnoyarsk
14:00, FAAW, FC Salyut Belgorod 0:3 Mordovya
15:00, , Neftekhimik -:- Gazovik Orenburg
16:00, , FC Ufa -:- Khimik Dzerzhinsk
16:30, , FC Rotor Volgograd -:- Arsenal Tula
18:00, , Baltika -:- Sibir Novosibirsk
18:00, , Torpedo Moscow -:- Spartak Nalchik
Singapore - S.League
13:30, , Tanjong Pagar United FC -:- Tampines Rovers FC
14:15, , Brunei DPMM -:- Balestier Khalsa FC
Sweden - Superettan
19:20, , Syrianska -:- Ostersund
Algeria - Ligue 1
16:00, , RC Arbaa -:- JS Kabylie
17:00, , MC Alger -:- CA Bordj Bou Arreridj
Argentina - Argentino A 2nd stage
16:00, , Tiro Federal -:- Guillermo Brown
Austria - ADEG Erste Liga
18:30, , Vienna FC -:- Mattersburg
18:30, , SV Horn -:- SKN St. Polten
18:30, , Altach -:- Hartberg
18:30, , Parndorf -:- FC Liefering
20:30, , Kapfenberg -:- Austria Lustenau
Denmark - NordicBet Ligaen
18:30, , Hvidovre -:- Lyngby
Denmark - 2. Division West
19:00, , Skive -:- Odder IGF
France - National
19:00, , ES Uzes Pont du Gard -:- Dunkerque
20:00, , Strasbourg -:- Bourg-Peronnas
20:00, , Red Star -:- US Colomiers
20:00, , Boulogne -:- Amiens
20:00, , Lucon -:- Carquefou
20:00, , Paris FC -:- Colmar
20:00, , Frejus Saint Raphael -:- Le Poire Sur Vie
20:00, , Vannes -:- Orleans
20:30, , Luzenac -:- GFCO Ajaccio
Germany - 3. Liga
19:00, , Unterhaching -:- Osnabruck
19:00, , Borussia Dortmund II -:- Wehen
19:00, , Darmstadt -:- RW Erfurt
Germany - Regionalliga Bayern
18:15, , Wuerzburger Kickers -:- Greuther Furth II
18:15, , TSV Rain/Lech -:- B.Munchen II
18:30, , SV Seligenporten -:- FC Schweinfurt
19:30, , FC Memmingen -:- Eintracht Bamberg
19:30, , 1860 Rosenheim -:- TSV Buchbach
Germany - Regionalliga North
19:00, , Victoria Hamburg -:- Hamburger SV II
19:00, , Werder Bremen II -:- Hannover II
19:00, , Cloppenburg -:- Wolfsburg II
Germany - Regionalliga Northeast
18:30, , Plauen -:- L. Leipzig
19:00, , FC Viktoria 1889 Berlin -:- Hertha Berlin II
Germany - Regionalliga West
19:00, , Fortuna Koln -:- Siegen
19:30, , Lippstadt -:- Borussia Monchengladbach II
Honduras - Liga Nacional - Clausura Final Stage
03:00, FT, CD Victoria 0:1 CD Olimpia
03:10, FT, CD Marathon 0:0 CD Real Sociedad
Ireland - 1. Division
20:45, , Waterford United -:- Finn Harps
21:00, , Wexford Youths -:- Shelbourne
Israel - Leumit League playoff promotion group
15:00, , Hapoel Petach Tikva -:- Bnei Lod
15:00, , Beitar Tel Aviv Ramla -:- Hapoel Ramat Gan
Israel - Leumit League playoff relegation group
15:00, , Hapoel Rishon Lezion -:- Hakoach Amidar Ramat Gan
15:00, , Maccabi Herzeliya -:- Hapoel Katamon Jerusalem
15:00, , Maccabi Yavne -:- Hapoel Ashkelon
Moldova - National Division
11:00, FAAW, FC Rapid Ghidighici 0:3 FC Academia Chisinau
16:00, , Dinamo-Auto -:- Speranta
17:00, , FC Sheriff -:- FC Milsami Orhei
Paraguay - Division Profesional - Apertura
21:30, , General Diaz -:- Cerro Porteno
Peru - Copa Inca - Group B
23:00, , Deportivo Los Caimanes -:- CD UT Cajamarca

Online: 2 nefer
© 2013 Fscores.Az
myWAP